oferta-header.jpg

Kadra

Magda
Instruktor fitness

Z fitnesem związana jestem od wielu lat, początkowo jako uczestniczka zajęć, a następnie jako instruktor. Preferuję wytrzymałościowe formy ruchu takie jak: bieganie,intensywne wędrówki górskie, jazda na rowerze. Od pewnego czasu fascynuje mnie również joga. W klubie prowadzę zajęcia wzmacniające, indoor cycling, zdrowy kręgosłup oraz stretching. Na moich zajęciach dowiesz się jak bezpiecznie pracować z ciałem, poprawisz elastyczność i siłę mięśni, nabierzesz energii oraz zdecydowanie poprawisz swój nastrój

Ania
Instruktor fitness/Trener personalny

Rano pracownik korporacji, wieczorami spełnia się w swojej pasji, którą jest wszelka aktywność fizyczna. Prowadzi zajęcia fitness, indoor cycling, wzmacnianie. Jej pasją jest aktywne spędzanie czasu. Jeśli nie lubisz nudy wpadnij na jej zajęcia. Motto: Be your own hero.

Karolina
Instruktor fitness/Trener personalny/Dietetyk

Sport to moja pasja i praca, która wypełnia całe moje życie. Każdego dnia udoskonalam swoją widzę, inspirując się najlepszymi osobowościami ze świata sportu, dietetyki i dietoterapii. Stawiam na ciągły rozwój, dlatego ukończyłam liczne kursy i szkolenia z dziedziny treningu, jak i dietetyki. Jestem debiutantką zawodów Kulturystycznych i Fitness w kategorii Bikini Fitness i wkrótce planuje kolejne starty. W życiu codziennym, jak i w pracy, kieruje sie zasadą "wszystko, albo nic", dlatego na moich treningach na pewno spalisz mnóstwo kalorii, a po nich poczujesz przypływ pozytywnej energi ;-)... Jeśli chcesz zmienić styl życia, sylwetkę, samopoczucie, odzyskać zdrowie, kondycje czy dobry humor, zapraszam do mnie na zajęcia fitness, treningi personalne, kosultacje dietetyczne, kontultacje treningowe oraz pomiar składu ciała.

Dominika
Instruktor fitness

Dominika to przebojowy wulkan energii. Jest licencjonowanym instruktorem zumby oraz absolwentem szkoły OpenMind. Na zajęciach z nią nigdy się nie będziesz nudził. Praca jest jej pasją i widać to na każdych zajęciach. Na zumbie zadba o wasze kocie ruchy a na sexy shapie da wam niezły wycisk! Uwaga: zajęcia z nią uzależniają!!

Monika
Instruktor fitness

Monika Badowska od dawna związana jest z fitnessem. Jest pasjonatką sportu i wszystkiego co z nim związane. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego i mentalnego. Jest osobą życzliwą, uśmiechniętą oraz otwartą na nowe wyzwania jakie stawia życie. Miłośniczka górskich wędrówek. Pragnie by jej zajęcia były źródłem satysfakcji i pozytywnego zmęczenia.