oferta-header.jpg

Oferta

silownia.jpg

Siłownia

Znajdziesz tutaj kilka ton obciążeń, zestaw hantli gumowych (waga do 50kg), sztangi olimpijskie, sztangi łamane, modlitewnik, ławeczki regulowane, ławki proste i skośne, klatkę do treningu przysiadów czy łydek. Całość uzupełniają dwie maszyny typu "Smith" oraz dwie bramy wielofunkcyjne - ośmiostanowiskowe!
strefa_cardio.jpg

Cardio

Jeżeli chcesz popracować nad zwiększeniem wytrzymałości, kondycji, wydajności serca oraz układu krążenia, skorzystaj z urządzeń CARDIO. Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalistyczne bieżnie, orbitreki, rowerki, steppery, wiosła które dodatkowo pozwolą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Na bieżąco możesz kontrolować swój puls oraz mierzyć spalone kalorie a także pokonany dystans.
Zajęcia fitness Trzebinia

Zajęcia grupowe fitness

W klubie znajduje się wspaniale wyposażona sala fitness, na której odbywają się zajęcia grupowe pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Bogaty grafik zajęć o różnym stopniu intensywności pozwoli zadowolić każdego ćwiczącego bez względu na wiek czy kondycję fizyczną.
rowerki.jpg

Rowerki spiningowe

Spining to jedna z najbardziej energetycznych form aktywności. Ale przede wszystkim to ogromna frajda! Zaletą spiningu jest to, że w przeciwieństwie do jazdy na rowerze, nie musisz z niego rezygnować w okresie jesienno-zimowym

Co daje spining?
Jazda na rowerze to również sport aerobowy (tlenowy), więc korzystnie wpływa na układ oddechowo-krążeniowy. Regularne treningi poprawiają kondycję fizyczną i wzmacniają odporność organizmu. Pomagają także rozprawić się z cellulitem i rozstępami. Podczas jazdy intensywnie pracują nogi, brzuch, biodra i pośladki – ukrwienie tych partii ciała sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza. Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie, a przy okazji zrzucisz zbędne kilogramy i harmonijnie wymodelujesz sylwetkę.

50min intensywnego treningu to prawie 700 spalonych kalorii!
maszyny.jpg

Maszyny Natural Strength i BioMotion

Tutaj masz szanse realizować swój indywidualny trening siłowy bądź rehabilitacyjny. Kilkanaście profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń siłowych do modelowania poszczególnych partii mięśni jest do Twojej dyspozycji. Konstrukcja urządzeń pozwala na dopasowanie ich do Twojej budowy ciała, a komfort ćwiczeń zapewnią Ci regulowane, wygodne siedzenia, oparcia i podpórki. Każde stanowisko posiada właściwą numeracje, by ułatwić Ci zlokalizowanie urządzeń. Wystarczy 30-40 minut aby odpowiednio przećwiczyć wszystkie partie mięśniowe - mięśnie brzucha, pośladków, grzbietu, nóg, barków, klatki piersiowej i ramion. Ćwiczenia są proste do wykonania a efekty szybko widoczne.
trener_personalny.jpg

Trening personalny i porady żywienie

Trener zajmuje się układaniem indywidualnego zestawu ćwiczeń i żywienia oraz uczeniem ich prawidłowego wykonywania. Jego rolą jest również motywacja  i monitorowanie wyników podopiecznego.

Nasi trenerzy personalni posiadają odpowiednie wykształcenie (ukończenie Akademii Wychowania Fizycznego) lub odpowiedni certyfikat uprawniający go do wykonywania tego zawodu.
shakebar.jpg

Shake bar/suplementy

Najwyższej jakości supmelenty przed i po treningowe dostępne na miejscu w naszym shake barze:
  • proteiny,
  • gainery,
  • spalacze tłuszczu,
  • boostery przedtreningowe,
  • aminokwasy.